Sissoksella Inventaarioale sunnuntaihin 29.10.2017 asti

Jesper Raevaara
Jesper Raevaara
@jesper-raevaara
6 years ago
453 posts

invisale17.jpg


Inventaarioale Sissoksella!

KAIKKI TUOTTEET VÄHINTÄÄN -15%*

Lisäksi erikoistarjouksia myymälässä ja verkkokaupassa!

Inventaario tarjoukset voimassa vain 29.10.2017 asti, joten toimi nopeasti!

Verkkokauppaan tästä: www.paintballsissos.fi


updated by @jesper-raevaara: 24/10/17 19:22:52
Jesper Raevaara
Jesper Raevaara
@jesper-raevaara
6 years ago
453 posts

Yksittäiskappaleita poistohintaan (hinnat voimassa vain näille varastokappaleille):

CP A5 Barrel 10", .689 - 10 € - https://www.paintballsissos.fi/fi/cp-a5-barrel-10-689.html

CP A5 Barrel 10", .693 - 10 € - https://www.paintballsissos.fi/fi/cp-a5-barrel-10-693.html

Virtue Spire Loader White / Lime HK-army - 100€ - https://www.paintballsissos.fi/fi/virtue-spire-loader-white-lime-hk-army.html

Eclipse Classic Bag Plaid Purple - 120€ - https://www.paintballsissos.fi/fi/eclipse-classic-bag-plaid-purple.html

Virtue Spire Loader Black / Purple - 120€ - https://www.paintballsissos.fi/fi/virtue-spire-loader-black-purple.html


updated by @jesper-raevaara: 24/10/17 19:34:37
Jesper Raevaara
Jesper Raevaara
@jesper-raevaara
6 years ago
453 posts

Yksittäiskappaleita naisille (tästä esim. edulliset joululahjat vaimolle/tyttöystävälle):

Eclipse Girls Cherry Hoody Blue L - 25€ - https://www.paintballsissos.fi/fi/eclipse-girls-cherry-hoody-blue-l.html

Eclipse Womens Crazed T-shirt White S - 10€ - https://www.paintballsissos.fi/fi/eclipse-womens-crazed-t-shirt-white-s.html

Eclipse Womens Candy T-shirt Black M - 10€ - https://www.paintballsissos.fi/fi/eclipse-womens-candy-t-shirt-black-m.html

Eclipse Womens Crazed T-shirt White M - 10€ - https://www.paintballsissos.fi/fi/eclipse-womens-crazed-t-shirt-white-m.html

Eclipse Girls Pop T-shirt, black, L - 5€ - https://www.paintballsissos.fi/fi/eclipse-girls-pop-t-shirt-black.html

Jesper Raevaara
Jesper Raevaara
@jesper-raevaara
6 years ago
453 posts

Ja lisää poistotuotteita, alennukset jopa -80%!:

G.I. Sportz Victus Dust Black - 600€ - https://www.paintballsissos.fi/fi/g-i-sportz-victus-dust-black.html

Empire Pants Contact ZERO F5 Black 2XL - 120€ - https://www.paintballsissos.fi/fi/empire-pants-contact-zero-f5-black-2xl.html

Eclipse Hold All Gear Bag Pixel Grey - 25€ - https://www.paintballsissos.fi/fi/eclipse-hold-all-gear-bag-pixel-grey.html

Eclipse Hold All Gear Bag Pixel Red - 25 - https://www.paintballsissos.fi/fi/eclipse-hold-all-gear-bag-pixel-red.html

Empire Grind Elbow Pad THT XL - 30€ - https://www.paintballsissos.fi/fi/empire-grind-elbow-pad-tht-xl.html

Eclipse Ink Headband White - 10€ - https://www.paintballsissos.fi/fi/eclipse-ink-headband-white.html

DYE Head Wrap Tie-Dye - 10€ - https://www.paintballsissos.fi/fi/dye-head-wrap-tie-dye.html

Virtue Spire Loader White / Lime - 120€ -https://www.paintballsissos.fi/fi/virtue-spire-loader-white-lime.html

Invert Barrel Cover Grey - 1€ - https://www.paintballsissos.fi/fi/invert-barrel-cover-grey.html

Tags